KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15482062

nr 1548 2062

Blandteknik

Pia Oom, Kungabröllop. Signerad. Blandteknik, 39x28 cm, yttermått inklusive ram: 59x48 cm

Utrop:

500 kr

måndag 19 juni 2023
kl 19:20:58

  • Tema
  • 19 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer